Windows Phone 8

Turkcell En Yakın Turkcell En Yakın Turkcell En Yakın Turkcell En Yakın

Turkcell En Yakın

Turkcell En Yakın uygulaması ile size en yakın Eczane (arama yapılan saate göre Nöbetçi Eczane), Hastane, İbadet Benzinlik, Banka Atm Polis, Banka Şubesi, Taksi, Otopark, Yeme&İçme, Sinema ve Eğlence noktalarının konumlarını bulabilirsiniz. Bu konumların detaylarını bulabilir ve ilgili noktaya nasıl ulaşacağınıza dair alternatif yol önerilerini görebilirsiniz.

Turkcell En Yakın uygulamasının Kamera özelliğini (Augmented Reality) sadece iPhone 3GS ve sonrası iPhone modeli sahipleri kullanabilir ve Kamera modunun sağlıklı çalışabilmesi için de açık bir alanda GPS sinyallarini alabilecek bir konumda bulunmak gerekir.

Turkcell En Yakın uygulamasından EDGE/3G ve Wi-Fi üzerinden kullanıcı ismi girmeksizin tüm operatör kullanıcıları yararlanabilir. Turkcell En Yakın servisi (EDGE/3G üzerinden bağlanıldığında) mobil internet paketi olmayan kullanıcılarımız için standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Mobil internet paketi olan kullanıcılarımız için ise kullanım paket üzerinden düşülür.

Turkcell En Yakın uygulamasının kullanımı sırasında abonenin konumuna (lokasyonuna) dair sağlanan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Abonenin konumu, hava ve yer koşullarına göre değişiklik göstermektedir. Konum bilgisi, Apple'ın cihazları (iPhone, iPad) için sağladığı servis üzerinden alınmaktadır ve kapalı mekanlarda hassasiyeti düşük olabilir. Uygulamadaki konum bilgileri referans amaçlı olduğundan konum bilgisinin noktasal hassasiyet ve kesinliğini garanti ve taahhüt etmemektedir. Konum bilgisi ile birlikte iletilen en yakındaki kurumların telefonunun kapalı olması, numarasının değişmiş olması, telefonun açılmaması ya da sistemsel hatalardan ve transmisyon kesintilerinde yaşanacak servis aksaklıklarından dolayı hizmet verilememesi durumunda Turkcell sorumluluk kabul etmemektedir. Servisi kullanan abonelerimiz tüm bu koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.